KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367343
nr 1436 7343
Linnea Larsson, Gamla sta´n. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 55x46, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:53:00
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)